Iqos Terea


Iqos Terea Siparişleriniz Adresinize Teslim

Iqos Terea siparişlerinizi kurye veya kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Iqos Terea aroma çeşitleri ile zevkinize göre sipariş verebilirsiniz. Havale ve kapıda ödeme seçenekleri ile satış yapmaktayız.

Iqos Terea Aroma Çeşitleri

Amber, Silver, Bronze, Purple Methol, Sienna, Teak,
Turquase, Yellow, Russet, Mauve Wave
ve diğer tüm çeşitlerini kurye ile teslimat yada kargo gönderimi ile hızlı teslimat yapıyoruz.

IQOS Terea, Philip Morris International tarafından üretilen ısıtılma yöntemi ile içilen bir elektronik sigaranın son modelidir. IQOS Terea, geleneksel sigaralara alternatif olarak tercih edilmektedir. Iqos Terea, tütünü yakmak yerine ısıtmak şeklinde çalışır. Iqos Terea, Iqos Iluma ve Iluma Prime cihazları ile kullanılmaktadır. Terea ürünleri, aroma çeşitleri ile zevkinize göre kullanım imkanı sağlamaktadır.

Iqos Terea Sipariş

Iqos Terea çeşitlerini İstanbul’un tüm semtlerine kurye teslimatı, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Bodrum, Çeşme, Alanya, Kemer, Kaş, Marmaris, Fethiye, Didim, Kuşadası, Ayvalık, Bozcaada, Gökçeada, Erdek, Dalyan, Yalova ve diğer şehirlere kargo ile gönderim yapıyoruz. Iqos ürünlerini havale, kurye ile teslimatta ödeme veya kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Iqos satış fiyatlarımız Türkiye’nin en uygun fiyatlarıdır.

Bergindo.com

Iqos Ürünleri Satış Mağazası olarak tüm Türkiye geneli satış yapmaktayız.
2012 yılından beri faaliyetlerine devam eden Bergindo.com, orijinal ürün, hızlı ve sorunsuz teslimat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir +90 532 265 34 82 numaralı telefonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.