Iqos Cihaz Tamiri


Iqos Cihazlarınızı Tamir Ediyoruz

Deneyimli teknik servisimiz ile Iqos Iluma, Iqos Duo ve diğer tüm Iqos cihazlarının tamirini yapıyoruz.

Arızalanan cihazlarını bize getirerek onarımını yaptırabilirsiniz. Ayrıca iqos cihazları düzenli bakım ile tam performanslı çalışmaktadır. Iqos cihaz bakımı veya tamiri için bize ulaşınız.

Iqos Cihazında Arıza Mı Var?

IQOS, Philip Morris International tarafından üretilen bir ısıtmalı tütün ürünüdür. Bu cihazlar, sigaraların aksine tütünü yakmak yerine ısıtarak kullanılır, bu da daha az zararlı bileşenin salınmasını sağlar. Ancak, IQOS cihazlarının da zaman zaman tamir veya bakıma ihtiyaçları olabilir.

IQOS cihazınızın düzgün çalışmaması durumunda, öncelikle cihazın temiz olup olmadığını kontrol etmelisiniz. IQOS, tütün kalıntıları nedeniyle zamanla kirlenebilir ve bu da cihazın düzgün çalışmamasına neden olabilir. IQOS cihazınızı temizlemek için, özel temizleme çubuğunu kullanabilirsiniz. Bu çubuk, cihazın içerisindeki tütün kalıntılarını etkili bir şekilde temizler.

Cihazınız temiz olmasına rağmen hala düzgün çalışmıyorsa, teknik bir sorun olabilir. Bu durumda cihazınızı bize getirerek tamir ettirebilirsiniz.

Iqos Cihaz Onarımı

Bergindo olarak tüm iqos cihazlarının onarımını yapıyoruz. İstanbul’daysanız servisimize getirerek yada kurye/kargo ile gönderebilirsiniz, İstanbul dışındaysanız ve iqos cihazınızı tamir ettirmek istiyorsanız bize kargo ile göndererek tamir ettirebilirsiniz. Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Bodrum, Çeşme, Alanya, Kemer, Kaş, Marmaris, Fethiye, Didim, Kuşadası, Ayvalık, Bozcaada, Gökçeada, Erdek, Dalyan, Yalova, Denizli ve diğer şehirlere kargo ile gönderim yapıyoruz.

Bergindo.com

Iqos Ürünleri Satış Mağazası olarak tüm Türkiye geneli satış yapmaktayız.
2012 yılından beri faaliyetlerine devam eden Bergindo.com, orijinal ürün, hızlı ve sorunsuz teslimat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir +90 532 265 34 82 numaralı telefonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.