Iqos Heets


Iqos Heets Siparişleriniz Adrese Teslim

Iqos Heets siparişlerinizi kurye veya kargo ile adresinize teslim ediyoruz. Iqos Heets aroma çeşitleri ile zevkinize göre sipariş verebilirsiniz. Havale ve kapıda ödeme seçenekleri ile satış yapmaktayız.

Iqos Heets Aroma Çeşitleri

Amber, Yellow, Turquoise, Purple, Fresh, Green Zig, Topical, Silver, Fiit Viola, Fiit regular, Dimensions ve diğer tüm çeşitlerini kurye ile teslimat yada kargo gönderimi ile hızlı teslimat yapıyoruz.

IQOS Heets, Philip Morris International tarafından üretilen ısıtılma yöntemi ile içilen bir elektronik sigaradır. IQOS Heets, geleneksel sigaralara alternatif olarak tercih edilmektedir. Iqos Heets, tütünü yakmak yerine ısıtmak şeklinde çalışır. Iqos Heets için özel olarak geliştirilen cihazlar ile kullanılır. Heets ürünleri, aroma çeşitleri ile zevkinize göre kullanım imkanı sağlamaktadır.

Iqos Heets Sipariş

Iqos Heets çeşitlerini İstanbul’un tüm semtlerine kurye teslimatı, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Gaziantep, Bodrum, Çeşme, Alanya, Kemer, Kaş, Marmaris, Fethiye, Didim, Kuşadası, Ayvalık, Bozcaada, Gökçeada, Erdek, Dalyan, Yalova ve diğer şehirlere kargo ile gönderim yapıyoruz. Iqos ürünlerini havale, kurye ile teslimatta ödeme veya kapıda ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Iqos satış fiyatlarımız Türkiye’nin en uygun fiyatlarıdır.

Bergindo.com

Iqos Ürünleri Satış Mağazası olarak tüm Türkiye geneli satış yapmaktayız.
2012 yılından beri faaliyetlerine devam eden Bergindo.com, orijinal ürün, hızlı ve sorunsuz teslimat ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.
Bize WhatsApp üzerinden ulaşabilir +90 532 265 34 82 numaralı telefonumuz üzerinden ulaşabilirsiniz.